Pomiary elektryczne Kraków - solidnie i tanio

Oferujemy profesjonalne pomiary elektryczne. Kraków jest miejscem, w którym potrzebne Ci są usługi elektryka? W takim razie świetnie trafiłeś! Musisz wiedzieć, że wykonywanie wspomnianych pomiarów nie jest opcją, ale obowiązkiem. Dlaczego jednak jest to takie istotne?

Pomiary elektryczne (Kraków) mają na celu zapobieganie przykrym zdarzeniom. W najlepszym wypadku może chodzić o karę pieniężną, którą nakłada np. straż pożarna. Podobnie w przypadku wystąpienia nieszczęśliwego wypadku, na przykład kiedy w mieszkaniu wybucha pożar, ubezpieczyciel może (i najpewniej to zrobi) poprosić o przedstawienie dokumentów odnośnie ważności badań instalacji elektrycznej. Innym przypadkiem może też być porażenie prądem, dlatego tym bardziej warto zlecić pomiary elektryczne specjalistom.

Trzeba wiedzieć, że pomiary elektryczne musi zlecić właściciel budynku raz na pięć lat. Jest to warunkowane ustawą o prawie budowlanym. Co więcej, powinno się je też wykonywać w przypadku wystąpienia złych warunków atmosferycznych, które spowodują uszkodzenie obiektu lub wystąpi zagrożenie w kontekście takiego uszkodzenia.

Pomiary elektryczne mają na celu ocenienie, czy instalacja, jak i urządzenia elektryczne funkcjonują prawidłowo. Najbardziej podstawowym i wymaganym przez praktycznie wszystkich ubezpieczycieli jest pomiar skuteczności zerowania, to jest kiedy wystąpi dane ryzyko, zasilanie powinno szybko się wyłączyć. Następnie wykonuje się pomiar rezystancji izolacji, czyli sprawdzający dokładność izolacji przewodów. Później wykonujemy pomiar wyłączników różnicowoprądowych, które momentalnie wyłączają zasilanie w przypadku porażenia kogoś prądem.

Nasze usług świadczymy głównie na terenie Krakowa, jednak chętnie wykonamy pomiary elektryczne u klientów z okolicznych miejscowości. Zawsze podchodzimy do zadania rzetelnie. Świadczyć o tym może nasze niemałe doświadczenie i skuteczność działań. Warto pamiętać, że pomiary elektryczne mogą być wykonywane wyłącznie przez wykwalifikowanych specjalistów, a firma Zanel właśnie takowych posiada. Oferowane przez nas pomiary są profesjonalne, a ich cena nie jest wysoka. Poza pomiarami świadczymy również wiele innych usług w zakresie elektryki i remontów.

Masz jakieś pytania? Chcesz zamówić usługę?
W takim razie Zanel zaprasza do kontaktu, zarówno pod numerem telefonu 509 249 733, jak i przez formularz kontaktowy. Postaramy się wszystko wyjaśnić i znaleźć dogodny dla klienta termin.