Instalacje elektryczne i odgromowe – przegląd i montaż na terenie Krakowa

Budujesz dom? Remontujesz mieszkanie? Musisz zamontować instalację odgromową? A może Twoje przedsiębiorstwo wymaga pomocy elektryka? W każdym przypadku nie mogłeś lepiej trafić! Firma Zanel oferuje profesjonalne instalacje elektryczne. Kraków to główny obszar naszych działań, jednak często podejmujemy się zleceń z okolicznych miejscowości. Na czym jednak polegają prace w oparciu o kompleksowe instalacje elektryczne wykonywane w Krakowie?

Instalacje odgromowe i elektryczne w różnych budynkach

Nasi specjaliści posiadają odpowiednie kwalifikacje, a także doświadczenie pozwalające im wykonywać profesjonalne instalacje odgromowe i elektryczne niezależnie od charakteru danego obiektu. Podejmujemy się pracy dla osób prywatnych, ale też sporych przedsiębiorstw. Nasz elektryk doskonale zna specyfikę stosowanych komercyjnie instalacji, dlatego może nie tylko tworzyć takową, ale również zająć się konserwacją i kontrolą. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która wykona montaż instalacji elektrycznej, Kraków będzie najlepszą lokalizacją.

instalacje elektryczne

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że instalacje elektryczne nie będą zawsze wyglądały tak samo. Na każdym kroku staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów, ponieważ zależy nam przede wszystkim na owocnej współpracy. Odznacza nas elastyczność, a także pełen profesjonalizm świadczonych usług. Warto wiedzieć, że w przypadku naszej pracy nie ma mowy o roli przypadku – wykonana przez nas instalacja musi być rzetelnie skonstruowana. Niejednokrotnie to od niej zależy bezpieczeństwo pracowników danego przedsiębiorstwa. Spokojnie, gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, dzięki czemu nie pojawią się żadne przepięcia, a instalacja przez lata będzie spełniała swoje zadania. Przy tym wszystkim cena za naszą pracę nie jest wysoka!

Planowanie instalacji elektrycznej lub odgromowej

Stwórz projekt instalacji elektrycznej!

Instalacje elektryczne, w tym instalację odgromową, dobrze jest przemyśleć przed wdrożeniem projektu domu w życie. Wczesne ich zaplanowanie pozwala zapobiec chociażby ponownemu kuciu w ścianie. Poza tym klient będzie w stanie dokładnie określić to, gdzie będą znajdowały się gniazdka i inne urządzenia elektryczne. Kompleksowe działania firmy Zanel pozwalają na stworzenie dowolnej instalacji. Swoją ofertę kierujemy do klientów, którzy przede wszystkim cenią sobie profesjonalizm i niezawodność.

Przedyskutuj swój pomysł ze specjalistami!

Jesteś zainteresowany? Coś jest dla Ciebie niejasne? Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania. Można z nami porozmawiać drogą telefoniczną lub elektroniczną (np. formularz kontaktowy). Przedyskutujemy Twój pomysł, sprawdzimy, czy wszystkie przyłącza elektryczne budynków zostały zawarte w projekcie poprawnie, a także przeprowadzimy wycenę montażu instalacji.

Zrealizuj projekt z firmą Zanel!

W naszej ofercie znaleźć można nie tylko konstruowanie instalacji elektrycznych i odgromowych w Krakowie, ale też inne usługi z zakresu elektryki, jak chociażby przegląd instalacji elektrycznej. Przeprowadzamy obowiązkowe przeglądy elektryczne pięcioletnie, choć na życzenie klienta wykonamy je w dowolnym czasie. Skorzystaj z usług Zanel i ciesz się kompleksowo wykonaną instalacją!

Powierz przyłącza elektryczne specjalistom

Przyłącza elektryczne budynków to niewidoczne, ale niezwykle istotne elementy każdej instalacji. Ważne jest, by korzystać z urządzeń zgodnych z dyrektywą unijną oraz zatrudnić do montażu przyłączy doświadczoną firmę. Przedsiębiorstwo Zanel specjalizuje się w instalowaniu głównego przyłącza elektrycznego budynku. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że wykonujemy oferowane usługi szybko i rzetelnie.

Pamiętaj o przeglądzie instalacji!

Przegląd instalacji elektrycznej ma ogromne znaczenie dla naszego bezpieczeństwa. Okresowa kontrola instalacji pozwala na wyeliminowanie potencjalnych zagrożeń dla domu lub firmy. Podczas kontroli można odkryć uszkodzenia, a także zużycie poszczególnych elementów. Chcąc wykonać przegląd instalacji elektrycznej w Krakowie, warto zgłosić się do doświadczonych elektryków – takich jak my!

Oferujemy również montaż na materiałach klienta. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.