Przegląd instalacji elektrycznej i przyłącza elektryczne budynków w Krakowie

Budujesz dom? Remontujesz mieszkanie? Musisz zamontować instalację odgromową? A może Twoje przedsiębiorstwo wymaga pomocy elektryka w zakresie przeglądu instalacji elektrycznej? W każdym przypadku nie mogłeś lepiej trafić! Firma Zanel oferuje profesjonalne instalacje elektryczne. Kraków to główny obszar naszych działań, jednak często podejmujemy się zleceń z okolicznych miejscowości. Na czym jednak polegają prace w oparciu o kompleksowe przyłącza elektryczne budynków wykonywane w Krakowie?

Instalacje odgromowe i elektryczne w różnych budynkach

Nasi specjaliści posiadają odpowiednie kwalifikacje, a także doświadczenie pozwalające im wykonywać profesjonalne przyłącza elektryczne budynków. Oferujemy również instalacje odgromowe i elektryczne niezależnie od charakteru danego obiektu. Podejmujemy się pracy dla osób prywatnych, ale też dla sporych przedsiębiorstw. Nasz elektryk doskonale zna specyfikę stosowanych komercyjnie rozwiązań, dlatego może nie tylko tworzyć takowe, ale również zająć się konserwacją i kontrolą, proponując regularny przegląd instalacji elektrycznej w Krakowie.

instalacje elektryczne

Odpowiednie przyłącza elektryczne budynków to gwarancja bezpieczeństwa

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że instalacje elektryczne nie będą zawsze wyglądały tak samo. Na każdym kroku staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów, ponieważ zależy nam przede wszystkim na owocnej współpracy. Odznacza nas elastyczność, a także pełen profesjonalizm świadczonych usług. Warto wiedzieć, że jeśli chodzi o naszą pracę, nie ma mowy o roli przypadku – wykonana przez nas instalacja musi być rzetelnie skonstruowana. Niejednokrotnie to od niej zależy bezpieczeństwo pracowników danego przedsiębiorstwa. Spokojnie, gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, dzięki czemu nie pojawią się żadne przepięcia, a przyłącza elektryczne budynków przez lata będą spełniały swoje zadania. Przy tym wszystkim cena za naszą pracę nie jest wysoka!

Planowanie instalacji elektrycznej lub odgromowej

Stwórz projekt instalacji elektrycznej!

Instalacje elektryczne, w tym instalację odgromową, dobrze jest przemyśleć przed wdrożeniem projektu domu w życie. Wczesne ich zaplanowanie pozwala zapobiec chociażby ponownemu kuciu w ścianie. Poza tym klient będzie w stanie dokładnie określić to, gdzie znajdą się gniazdka i inne urządzenia elektryczne. Kompleksowe działania firmy Zanel pozwalają na stworzenie dowolnej instalacji, w tym także przyłącza elektrycznego budynków. Swoją ofertę kierujemy do klientów, którzy przede wszystkim cenią sobie profesjonalizm i niezawodność.

Przedyskutuj swój pomysł ze specjalistami!

Jesteś zainteresowany? Coś jest dla Ciebie niejasne? Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania. Można z nami porozmawiać drogą telefoniczną lub elektroniczną (np. poprzez formularz kontaktowy). Przedyskutujemy Twój pomysł, sprawdzimy, czy wszystkie przyłącza elektryczne budynków zostały zawarte w projekcie poprawnie, a także przeprowadzimy wycenę montażu instalacji.

Zrealizuj projekt z firmą Zanel!

W naszej ofercie znaleźć można nie tylko konstruowanie instalacji elektrycznych i odgromowych w Krakowie, ale też inne usługi z zakresu elektryki, jak chociażby przegląd instalacji elektrycznej. Przeprowadzamy obowiązkowe przeglądy elektryczne pięcioletnie, choć na życzenie klienta wykonamy je w dowolnym czasie. Skorzystaj z usług Zanel, by cieszyć się kompleksowo wykonaną instalacją!

Czym właściwie są przyłącza elektryczne budynków?

Przyłącza elektryczne budynków to niewidoczne, ale niezwykle istotne elementy każdej instalacji. To zespół urządzeń pozwalających na połączenie sieci energetycznej o niskim napięciu (budynku) z instalacją odbiorczą. Przyłącza elektryczne budynków pozwalają na korzystanie z energii dostarczanej przez zakład, z którym właściciel danej nieruchomości nawiązał współpracę. Odpowiednia konstrukcja przyłączy elektrycznych budynków pozwala na zachowanie bezpieczeństwa całej instalacji oraz umożliwia szczegółowy pomiar zużycia energii.

Z czego składają się przyłącza elektryczne budynków?

Przyłącza elektryczne budynków muszą stanowić solidny przesył energii z zachowaniem bezpieczeństwa zarówno dla korzystającego, jak i dla samego zakładu energetycznego. Dodatkowo przyłącza elektryczne budynków muszą jasno wskazywać na obecne zużycie prądu, na podstawie którego korzystający ponosi określone koszta. Z czego więc składają się tego typu instalacje? Wyróżnić należy złącze elektryczne, często występujące w formie wolnostojącej skrzynki przy ogrodzeniu – znajdują się w niej główne bezpieczniki – oraz tablicę rozdzielczą. Stanowią one dodatkową ochronę na wypadek przepięcia w sieci elektroenergetycznej. Przyłącza elektryczne budynków to także liczniki energii, pozwalające na obliczenie kosztów zużycia prądu.

Powierz przyłącza elektryczne budynków specjalistom z Krakowa

Warunkiem dobrze działającej, a więc przede wszystkim bezpiecznej instalacji, jest zamontowanie przyłączy elektrycznych budynków przez wykwalifikowanych elektryków. Ważne jest także, by korzystać z urządzeń zgodnych z dyrektywą unijną. Przedsiębiorstwo Zanel z Krakowa specjalizuje się w instalowaniu głównego przyłącza elektrycznego budynku. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że wykonujemy oferowane usługi szybko i rzetelnie.

Dobry montaż to nie wszystko – przegląd instalacji elektrycznej

Posiadasz już profesjonalnie zamontowane przyłącza elektryczne budynków? Bez przeszkód korzystasz z dowolnych urządzeń AGD/RTV w Twoim domu lub firmie? A czy wiedziałeś, że po upływie kilku lat instalacja może zostać uszkodzona, a tym samym powodować zagrożenie dla Ciebie i Twoich bliskich? Nie ryzykuj! Regularny przegląd instalacji elektrycznej pozwala wyeliminować niebezpieczeństwo przepięć, które mogą prowadzić do pożaru, utraty zdrowia, a nawet życia. Wykonując przegląd instalacji elektrycznej, masz zagwarantowany komfort korzystania z urządzeń domowych, a także posiadasz podstawę do ubiegania się o ubezpieczenie w przypadku innych awarii.

Dlaczego należy regularnie wykonywać przegląd instalacji elektrycznej?

Instalacja elektryczna, tak jak i wszystko, może z czasem ulec zniszczeniu. Dzieje się tak często wskutek sytuacji niezależnych od nas samych. Gdy nasi eksperci wykonywali przegląd instalacji elektrycznej, bardzo często okazywało się, że kable są chociażby poprzecinane – przez gryzonie lub ptaki. Niekiedy zdarzało się też, że w miejscu, gdzie znajduje się instalacja, panowała zbyt duża wilgoć. Czasami samo użytkowanie gniazd powodowało uszkodzenie w okablowaniu. Wszystko to było krokiem od nieszczęścia. Jeśli chcesz go uniknąć, wykonaj przegląd instalacji elektrycznej. Z firmą Zanel z Krakowa możesz czuć się bezpiecznie.

Oferujemy również montaż na materiałach klienta. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.